2.EL ZEMİN TEMİZLEME MAKİNELERİ

 Toplu yaşamın gerçekleştiği her alanda kullanılan 2.el zemin temizleme makineleri, yüzeylerde bulunan tüm kirleri kalıcı bir şekilde çıkarmaktadır. Çıkması zor olan lekeler bile, bu makineler sayesinde ortadan kaldırılmakta ve tüm yüzeylerin parlak bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır. Ayrıca makine tabakasında bulunan yuvarlak fırçaların baskı derecesi de istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. 2.el zemin temizleme makineleri, hastaneler, alışveriş merkezlerinde ve kurumsal şirketlerde kullanılmaktadır. Mermer, ahşap ve kale budur gibi çeşitli yüzeylerde yüzde yüz başarılı elde eden makineler, istenildiği süre kadar devre de tutulabilmektedir. Özellikle de fırçalama kabiliyeti sayesinde de en küçük bir lekenin bile kalması engellenmektedir. Zeminlerin temizlenmesi noktasında da çeşitli elektronik özellikler kullanılmaktadır.

Genel Özellikler

2.el zemin temizleme makineleri, ayarlanabilen ve komut edilebilen başlıklara sahiptir. Bu nedenle de tüm yüzeye kolay bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Ayrıca makinenin içerisinde yer alan su ve köpük oranı otomatik bir şekilde ayarlanabilmektedir. Lekelerin cinsine veya zeminin türüne göre de çeşitli yönlendirmeler yapılabilmektedir. 2.el zemin temizleme makineleri, su ve şampuanı otomatik bir şekilde içinde bulundurmuş olduğu deposunda ayarlamaktadır. Ayrıca dar ve girilmesi güç olan köşelere bile pratik bir şekilde erişilebilmektedir. Elektrik tüketiminin de ekonomik olması, şirketlere farklı avantajlar sağlayabilmektedir. Yüksek kirli ve temiz su tankı sayesinde iş gücünü azaltan bu makineler, vakumlama kapasitesi açısından da oldukça iddialıdır.

akülü sert zemin temizleme modeli
akülü sert zemin temizleme modeli

2.El Zemin Temizleme Makineleri Seçimi

Düzgün, beton ile kaplanmış olan alanlar ve benzeri pürüzsüz zeminler için tercih edilmesi gereken makineler, elektrikli modellerdir. Bu modeller, ayak izi, çamur ve kahve lekesi gibi kirleri pratik bir şekilde temizleyebilmektedir. 500 metrekare büyüklüğünde ki alanlar için ideal olan elektrikli 2.el zemin temizleme makineleri, uzun bir kabloya sahiptir. Okul, yurt ve benzeri alanlarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca kişi sayısının az olduğu ve ortamda fazla elektronik makinenin bulunmadığı taktirde de tercih edilebilmektedir. Fakat operatörün dikkat etmesi gereken nokta, Elektrikli 2.el zemin temizleme makineleri kablolarının takılmasını engellemektir. Pis suyu kolay bir şekilde depolayan makineler, büyük alanlarda da kullanılabilmektedir Ancak 2500 metrekare ve üstü olan zeminler için akülü makineler tercih edilmektedir.

2.El Zemin Temizleme Makineleri Fiyatları

2.el zemin temizleme makineleri fiyatları, tek veya çift fırçaları olmak üzere farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler ürün fiyatını yakından etkilemektedir. Ayrıca elektrikli veya akülü makineler arasında da fiyat farklı bulunmaktadır. Ancak fiyattan önce ürün seçimlerinde dikkat edilmesi gereken nokta, kullanım alanıdır. Tercih etmiş olduğunuz makinenin, alanınıza uygun olması oldukça önemlidir. Özellikle de ofis ortamlarında veya kütüphane gibi alanlarda kullanılan 2.el zemin temizleme makineleri, gürültüsüz bir şekilde çalışmalıdır. Zira söz konusu makinelerin ses desibelleri de farklılık gösterebilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve ürün tercihi noktasında da uzman ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir