CLEANVAC YETKİLİ SERVİSİ

 Çalışma alanların ve alışveriş merkezlerinde kullanılan zemin temizleme makineleri, teknik nedenlerden dolayı arıza vermektedir. Bu arızaların çözümü için ise, ciddi bir teknik bilgi gerekmektedir. Cleanvac yetkili servisi ise, bahsi geçen bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Firma, İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçeleri için teknik servis desteği sağlamaktadır. Talep edilen bölgelere çok kısa bir süre içerisinde ulaşılmaktadır. Ayrıca arızalar, sadece bilimsel yöntemler ile giderilmektedir. Zemin temizleme makinelerinde yer alan pis su deposu, elektrik ve ana kart gibi, parçalarda yaşanan rutin sorunlar da profesyonel bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Cleanvac yetkili servisi sadece alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir Yanlış yapılan bir işlemden dolayı cihazın zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır.

Arıza Tespit

İstanbul Avrupa yakasının tüm mahallerine hizmet veren Cleanvac yetkili servisi, tamirat işlemlerine arıza tespit çalışmaları ile başlamaktadır. Öncellikle sorunun ana nedeni araştırılmakta ve kalıcı çözümler üretilmektedir. Elektronik veya sistemsel arızalar için ise, akıllı teknolojiler ile üretilmiş olan makineler tercih edilmektedir. Cleanvac yetkili servisi ekipleri, tüm cihazların rutin arızaları noktasında da bilgi sahibidir. Ayrıca tamirat süreci noktasında müşterilere bilgi verilmekte ve tüm işlemler bu süre içerisinde tamamlanmaktadır. Sorunun tespit edilmesinden sonra gerekli olan maliyetler hesaplanmaktadır. Maliyet noktasında ürün sahipleri ile görüşülmektedir. Kesinlikle onay alınmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır. Cleanvac yetkili servisi tarafından onarım gören cihazlarda aynı arıza ile karşılaşılması da söz konusu değildir. Firma tamir ettiği tüm zemin temizleme makinelerine en az 6 ay garanti vermektedir.

Yedek Parça Garantisi

 Cleanvac yetkili servisi, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmakla beraber, aynı sorunun tekrar tekrar yaşanması engellenmektedir. Ayrıca tüm onarım ve bakım çalışmalarında birinci sınıf kaliteye sahip olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Montaj ve söküm işlemleri sırasında, elektronik devrelere zarar gelmemesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Cleanvac yetkili servisi zemin temizleme makinelerin markasına veya modeline göre de yedek parça tedarik edebilmektedir. Tüm arızaların çözümü esnasında, makinenin çalışma prensibi göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca müşterilerin cihazlarına zarar gelmemesi için de üst düzey bir koruma sağlanmaktadır. Teknik servis ekipleri, teslimat sırasında kurutma makinelerini müşterinin huzurunda çalıştırmakta ve arızanın çözüldüğüne dâhil onay almaktadır.

Cleanvac Yetkili Servisi Ücretleri

Oldukça ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Cleanvac yetkili servisi, müşterilerine özel indirimler de gerçekleştirmektedir. Parça değişimi veya sadece işçiliğin gerektirmiş olduğu tüm arızalar, makul rakamlar ile tamir edilmektedir: Firma kullanmış olduğu yedek parçaların faturasını ve garanti belgesini de ürün sahiplerine teslim etmektedir. Cleanvac yetkili servisi ile iletişime geçebilir ve zemin temizleme makinenizin eski performansına geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında detaylı bilgi almak için de firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Cleanvac Yetkili Servisi İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Bölgeleri

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu ,Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören,  Kâğıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Sarıyer, Silivri,Şişli, Zeytinburnu,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir