ZEMİN TEMİZLEME MAKİNELERİ TAMİRİ

 Zemin temizleme makineleri, elektriksel ve donanımsal nedenlerden dolayı arıza vermektedir. Bu arızalar ise, sadece alanında uzman olan ekipler tarafından tamir edilmektedir. Makinelerde yer alan su depoları ve baskı fırçaları gibi elemanlar sorun çıkarmaktadır. Ayrıca en ufak bir parçanın bozulması sonucunda da tüm sistem devre dışı kalabilmektedir. Zemin temizleme makineleri tamiri noktasında hizmet veren firmamız, tüm arızaları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca makinelerde yer alan parçalar, teker teker kontrollerden geçirilmekte ve sağlık durumları üzerinde incelemeler yapılmaktadır. Zemin temizleme makineleri tamiri noktasında hizmet veren Firmamız, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere teknik destek yönlendirmektedir. Özellikle de garanti süresi dolmuş olan ürün modelleri de firmamız bünyesinde işlem görmektedir.

 

akülü binicili sert zemin temizleme
akülü binicili sert zemin temizleme

Uzman Ekip Desteği

Zemin temizleme makineleri tamiri, alanında uzman elektronik mühendisleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın tüm personelleri, arıza tespit sürecini kısa bir zaman içerisinde tamamlamaktadır. Makinelerde yer alan bozuk ve yanmış olan parçalar yenileri ile değiştirilmektedir. Firmamız arızaların çözümü noktasında da birinci sınıf kaliteye sahip olan yedek parçaları kullanmaktadır. Bu sayede yaşanan sorunlar kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Zemin temizleme makineleri tamiri, müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Arızanı çözülen cihazlar, son bir kez kalite kontrollerinden geçirildikten sonra ürün sahibine teslim edilmektedir. Uzman ekiplerimiz, söküm ve montaj sırasında makinelerde bulunan diğer parçalara zarar gelmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Elektronik kart arızaları da, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan cihazlar ile onarılmaktadır.

Teknik Servis

Arızalanan zemin temizleme makineleri, firmamız tarafından verilen teknik destek hizmeti sayesinde adresinizden alınmaktadır. Taşıma sırasında ürüne zarar gelmemesine ayrı bir önem gösterilmektedir. Örneğin tüm cihazlar paketlenmekte ve kutulara yerleştirilmektedir. Zemin temizleme makineleri tamiri süresi boyunca cihazın güvenliği firmamızın yetkilileri tarafından sağlanmaktadır. Teknik servis ekipleri, fırça baskı ayarı, su ve köpük deposu, pis su havzası veya akü gibi arızaları, sadece bilimsel yöntemler ile onarmaktadır. Ayrıca bünyemizde işlem gören makinelerde aynı arıza ile karşılaşılması da söz konusu değildir. Zira firmamız tamir ettiği cihazlara belirli bir süreliğine garanti vermektedir. Teknik destek ekiplerimiz, cihazın eski performansına dönmesi için de rutin bakımlarını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Zemin Temizleme Makineleri Tamiri Ne Kadar?

Makinelerde yaşanan arızaların bir kısmı sadece işçilik, diğer kısmı ise parça değişimi gerekmektedir. Bu nedenle de fiyat noktasında farklılık görülebilmektedir. Öncellikle ekiplerimiz arızanın nedenini araştırmakta ve onarım maliyetini hesaplamaktadır. Daha sonra ise müşteriye bilgi vererek onay almaktadır. Zemin temizleme makinaları tamiri ekipleri, alınan onaydan sonra çalışmalara başlamaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve cihazınızın ilk günkü performansına geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Böylece de yeni bir ürün maliyetinden kurtulabilir ve almış olduğunuz temizlik hizmetine uzun yıllar devam edebilirsiniz.

Cleanvac Yetkili Servisi İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Bölgeleri

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu ,Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören,  Kâğıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Sarıyer, Silivri,Şişli, Zeytinburnu,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir